inten.pl - strona główna
Logowanie:
serwery www serwery reseller serwery dedykowane kolokacja rejestracja domen serwery radiowe
» Pomoc
» Referencje
» O nas
» Kontakt

O nas

Stawiamy na jakość! Nasza firma oferuje Państwu świetny hosting w dobrych cenach. Mimo, że inten.pl jest stosunkowo młodym projektem, nasz personel posiada wieloletnie doświadczenie w branży usług internetowych. Oferowane przez nas usługi spełniają wymagania zarówno firm jak i osób prywatnych, co potwierdza liczne grono zadowolonych Klientów.

Własna serwerownia w Polsce

W przeciwieństwie do wielu firm hostingowych posiadamy własną serwerownie zlokalizowaną w Polsce i korzystamy z krajowych łącz internetowych. Dzięki temu, że nie powierzamy obsługi ani przechowania serwerów podmiotom trzecim możemy zapewnić Państwu bardzo szybkie czasy reakcji i dużą elastyczność w dostosowywaniu parametrów usług do Państwa potrzeb.

Stabilność i szybkość

Oferowane przez nas konta zakładane są na stabilnych i sprawdzonych serwerach, które działają pod opieką doświadcznych administratorów. Wszystkie nasze serwery zbudowane są na bardzo wydajnych platformach na procesorach wielordzeniowych. Na potrzeby hostingu www posiadamy własne łacze klasy operatorskiej, co zapewnia nam najwyższą jakość usług i niezależność od podwykonawców. Wszystkie usługi są stale monitorowane a użytkownicy informowani z wyprzedzeniem o planowanych konserwacjach. Nasza serwerownia posiada zabezpieczenia przeciwburzowe, przeciwprzepięciowe oraz zasilanie awaryjne na wypadek przerw i awarii w energetyce. Dla każdej obsługiwanej u nas domeny zapewniamy dwa niezależne, redundantne serwery DNS, leżące na różnych serwerach fizycznych, w różnych sieciach. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja domena jest stale dostępna nawet w przypadku awarii jednego z serwerów DNS; a ruch - zapytania DNS są równoważone pomiędzy oba serwery.

Bezpieczeństwo

Praktyka dowodzi, że wielu administratorów zaniedbuje sprawy bezpieczeństwa, czego efektem są liczne włamania, utrata czy tez ujawnienie poufnych informacji. Nasze serwery nie opieraja się na standardowych, często dziurawych instalacjach. Ponadto używamy oprogramowania dobrej klasy na przykład systemu FreeBSD czy daemonów takich jak djbDNS. Ilekroć instalujemy rozwiązania ogólnostosowane (np panel Directadmin) wprowadzamy wiele autorskich poprawek i ulepszeń. Twoje dane chronione są przez liczne zabezpieczenia, uniemożliwiajace dostęp osobom niepowołanym. Nasze oprogramowanie jest stale aktualizowane do najnowszych sprawdzonych wersji. Chronimy też Twoją skrzynkę emailową. Twoja poczta monitorowana jest przez zaawansowane oprogramowanie antywirusowe aktualizowane co kilka godzin. Kopie bezpieczeństwa wykonujemy nie tylko na standardowym serwerze backupu umieszczonym w tej samej serwerowni ale również na zapasowym serwerze backupu w odległej lokalizacji w województwie oddalonym geograficznie (standardowo w cyklu tygodniowym). Pozwala to na odtworzenie Twoich danych kiedykolwiek tego potrzebujesz. Na specjalne zamówienie oferujemy dodatkowe zabezpieczenia i kopie zapasowe w innych cyklach. Oferujemy również maksymalnie dostosowane do potrzeb użytkownika serwery dedykowane.

Pomoc techniczna

Zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną w zakresie podstawowym oraz w pełną w zakresie rozszerzonym. Pomagamy w instalacji i optymalizacji Twojego oprogramowania typu server-side (np. skryptów PHP). Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, także dotyczące instalowania dodatkowego oprogramowania na współdzielonych serwerach hostingowych. Żadne z Państwa pytań nie pozostanie bez odpowiedzi.

© 2004-2017 INTEN. Wszelkie prawa zastrzeżone. Twoj adres IP: 54.145.118.24