inten.pl - strona główna
Logowanie:
serwery www serwery reseller serwery dedykowane kolokacja rejestracja domen serwery radiowe
» Pomoc
» Referencje
» O nas
» Kontakt

Nasi Klienci

Obsługujemy ponad pół tysiąca podmiotów w całej Polsce, nie tylko sektor małych/średnich przedsiębiorstw i osoby prywatne ale również spółki akcyjne, uczelnie wyższe czy instytucje państwowe. Dotychczas dostarczyliśmy serwery dla transmisji audycji radiowych dla kilkudziesięciu koncesjonowanych stacji radiowych z całej Polski.

W ogólnopolskim rankingu dostawców hostingowych top100.pl zajmowaliśmy czołowe, pierwsze miejsce w Lublinie i drugie miejsce w Województwie Lubelskim pod względem liczby obsługiwanych domen polskich (stan na dzień zamknięcia rankingu - obecnie serwis nie istnieje gdyż NASK przestał udostępniać do wiadomości publicznej listę nowych domen z wykazem delegacji).

Od wielu lat wspólnie z firmą ITTV bierzemy udział w realizacji transmisji na żywo w internecie z uroczystości Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie. Firma INTEN corocznie dostarcza serwery z usługą administracji i wsparcie techniczne. Pierwsza transmisja odbyła się 9. stycznia 2005 roku podczas XIII Finału WOŚP i wówczas miała ona miejsce ze studia Telewizji Lublin.

W roku 2006 dostarczyliśmy usługę hostingową - serwery streamingowe do przeprowadzenia pionierskiej, pierwszej w Polsce transmisji na żywo z gniazda bociana białego - w Przygodzicach.

W latach 2007-2008 dostarczyliśmy kilkanaście dedykowanych serwerów fizycznych dla ówczesnej spółki Gadu-Gadu S.A. wraz z usługą wsparcia technicznego, administracji i całodobowego monitoringu pracy tychże serwerów. Firma INTEN samodzielnie administrowała portalem internetowym spółki, który notował ponad 120 milionów odsłon miesięcznie i był odwiedzany przez dwa i pół miliona unikalnych użytkowników miesięcznie. Portal notował wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach. Podczas rocznej współpracy pracownicy Gadu-Gadu S.A. zostali wdrożeni w zaproponowane przez nas rozwiązania, a serwery zostały zainstalowane w miejscu docelowym - w serwerowni Gadu-Gadu S.A. w Warszawie, gdzie znajdowała się siedziba spółki.

15 grudnia 2007 roku dostarczyliśmy serwery na potrzeby pierwszej w kraju, prawdopodobnie pierwszej w UE transmisji teatru w sieci internet - dla projektu pod nazwą neTTheatre.

Obsługujemy i kompleksowo zarządzamy także serwerami konkurencji - innych firm hostingowych, które dzięki naszej współpracy - są wysoko cenione przez internautów za niezawodność. Ze względu na rozbudowane zaplecze techniczne (w tym bezpieczeństwo energetyczne), niejednokrotnie nawet lokalni operatorzy telekomunikacyjni decydują się na powierzenie nam swoich urządzeń zamiast utrzymywać je we własnych serwerowniach.

Ze względu na konieczność zachowania poufności nie możemy podzielić się wszystkimi informacjami co do obsługiwanych przez nas firm, a niektóre informacje będziemy mogli opublikować ze stosownym opóźnieniem.

© 2004-2017 INTEN. Wszelkie prawa zastrzeżone. Twoj adres IP: 54.145.118.24