SERWERY RESELLER

Zarabiaj, my zajmiemy się resztą.

Dołącz
do najlepszych

Co najmniej kilka z rankingu stu największych polskich firm hostingowych, zaczynało od serwera reseller w Intenie.

Stosujemy FreeBSD

To system Unix z rodziny BSD. Stabilny i bezpieczny. To stąd zapożyczają giganci tacy jak Apple, Microsoft i Google. A my - po prostu używamy.

Śpij spokojnie gdy wszystko działa

Własna serwerownia, łącza do wiodących operatorów i wykwalifikowana obsługa. Twoi klienci nie będą narzekać.

Miej pełną kontrolę nad finansami

Kupuj, sprzedawaj, włączaj, blokuj. To Twoi klienci!
My pozostaniemy w cieniu - ale zawsze do usług.

Wszystkie ceny są kwotami netto, należy doliczyć obowiązujący podatek VAT.

Najczęściej zadawane pytania

W ramach konta reseller możesz odsprzedawać dalej usługi kupione w inten.pl - działając jako pełnowartościowa firma hostingowa z "wirtualnym" parkiem maszynowym. Nie ponosisz kosztów związanych z zakupem serwerów ani organizacją serwerowni itp. Nie musisz zatrudniać własnych informatyków. Jedyne, co pozostaje na Twojej głowie to marketing i promowanie się pod własną marką.

Nie narzucamy cen Twoim klientom, nie administrujemy ich kontami. Sam ustawiasz funkcje i parametry kont, sam też komunikujesz się z klientami. My usuwamy się w cień dbając o ich zadowolenie użytkowników z Twoich usług.

Nie narzucamy ograniczeń w tym zakresie, odbiorcą usługi konta reseller może być zarówno firma jak i osoba prywatna.

Jako reseller będziesz miał możliwość samodzielnego zakładania, usuwania, blokowania czy edycji parametrów samodzielnych kont hostingowych. W panelu resellera znajdziesz między innymi takie funkcje jak zbiorcze wykonywanie kopii zapasowych, uproszczone logowanie do kont użytkowników itp.

Istnieje możliwość umieszczenia Twojego logo lub pełnej adaptacji wyglądu panelu do Twoich barw firmowych. Problemu nie stanowią serwery dns i adresy logowania skonstruowane w oparciu o Twoją nazwę domenową - te ostatnie wraz z certyfikatami SSL.

Zakładane przez Ciebie konta będą miały analogiczne możliwości jak serwery WWW z naszej oferty.

Overselling to sposób rozliczania za faktycznie zużyte parametry pojemności konta i transferu, a nie parametry wstępnie przydzielone.
Przykładowo, jeżeli założysz konto o parametrach 1GB pojemności i 10GB transferu, nie odejmiemy tych wartości od Twojego konta reseller od razu - a dopiero wtedy, gdy Twój klient je faktycznie zużyje.

Nie! Konto reseller może przydać się równie dobrze do hostowania grupy znajomych czy dla agencji interaktywnej - która dorzuca swoim klientom bezpłatny hosting, bo chce mieć łatwe, zagregowane w jednym miejscu zarządzanie usługami. Bez względu na zastosowanie, my usuwamy się w cień dbając o zadowolenie z Waszych usług.

Masz inne potrzeby? Dopasujemy ofertę.